Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Kitchen Box, Thirsk

Snadná online rezervace Kitchen Box a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Thirsk bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Kitchen Box (Chalupy), ubytování Thirsk, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Kitchen Box. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Kitchen Box může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Kitchen Box se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Kitchen Box vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Kitchen Box (Chalupy), Thirsk

Thirsk, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Kitchen Box
Kitchen Box 1Kitchen Box 2Kitchen Box 3Kitchen Box 4Kitchen Box 5Kitchen Box 6Kitchen Box 7Kitchen Box 8

Kitchen Box is situated in Thirsk. Guests are welcome to enjoy the free WiFi throughout the property.

This cottage features 2 bedrooms, a TV, a dining area, and a kitchen with an oven and a toaster. The cottage also offers washing machine and a bathroom with a bath.

York is 33 km from the cottage, while Harrogate is 33 km from the property. The nearest airport is Leeds Bradford International Airport, 49 km from Kitchen Box.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Kitchen Box)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Kitchen Box)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Important information (Kitchen Box)

Please note that the full amount of the reservation is due before arrival. Cottages.com will send a confirmation with detailed payment information. After full payment is taken, the property's details, including the address and where to collect keys, will be emailed to you.